Mokymai

Savivaldos mokymo centras siekia, kad terminas „mokyti“ įgytų platesnę prasmę – informuoti, vertinti, konsultuoti, spręsti, dalytis patirtimi ir bendradarbiauti. SMC teikia mokymus valstybės tarnautojams, politikams, biudžetinių įstaigų darbuotojams ir bendruomenių lyderiams įvairiais jų veiklos efektyvumo didinimo, asmeninių kompetencijų tobulinimo klausimais.

SMC siūlo konkrečiai institucijai pritaikytus mokymo būdus, kuriuos parenka remdamasis šiomis nuostatomis:

  • susipažįsta su institucija, aptaria iškylančias problemas ir išsiaiškina lūkesčius 
  • identifikuoja kvalifikacijos spragas 
  • suplanuoja mokymo procesą ir pritaiko institucijos poreikius atitinkančius mokymo sprendimus 
  • organizuoja mokomuosius renginius, kuriuos gali sudaryti mokymai, individualios konsultacijos, pagalba rengiant projektus ir kt. 

SMC teikia:

  • įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo mokymo programas valstybės tarnautojams (daugiau nei 30 Valstybės tarnybos departamento patvirtintų mokymo programų) 
  • įvairias neformaliojo suaugusiųjų švietimo programas (daugiau nei 100 mokymo programų registruotų KTU Akademinėje informacinėje sistemoje) 
  • specializuotas mokymo programas užsienio šalių atstovams. 

Į Savivaldos mokymo centro organizuojamus seminarus galite registruotis užpildę registracijos anketą (Word dokumentas ir El. forma) ir ją atsiuntę paštu (adresu: A. Mickevičiaus g. 37-104, LT-44244 Kaunas), elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba faksu (8 37) 40 77 19.

Išsamesnės informacijos apie mokymus teiraukitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8-37) 40 77 20.

Siūlome Jums mūsų parengtus seminarus ir mokymo programas:

 

Gal turite klausimų?

Gal turite klausimų?

Mūsų adresas:
A. Mickevičiaus g. 37-104,
Kaunas, Lietuva, LT-44244
Darbo valandos:
Pirmadienis - Ketvirtadienis 8:00-17:00
Penktadienis 8:00-15:45
Šeštadienis - Sekmadienis Nedirbame