Naujienos 2016

Trumpas projekto „Welcome to Europe: 3i - inclusion, integration & internationalisation“ video. Imigrantų (pabėgėlių) integraciją skatinantį projektą įgyvendiname su ES programos "Europos piliečiams" parama, dalyvaujant 6 partneriams iš 5 šalių. Projektas prasidėjo seminaru-diskusija, kurį organizavo KTU Savivaldos mokymo centras 2016 m. lapkričio 8 d. Kaune.

2016 m. lapkričio 8 d. Kaune vyko seminaras-diskusija migrantų (pabėgėlių) integracijos tema. Pagrindinis dėmesys – kaip Lietuvos savivaldybės ir vietos bendruomenės pasirengusios priimti migrantus (pabėgėlius). Renginio metu savo šalių patirtimi dalijasi Italijos, Juodkalnijos, Lietuvos, Suomijos ir Švedijos savivaldybių atstovai, migracijos srityje dirbančių valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Šiandien Kaune vyksta seminaras-diskusija migrantų (pabėgėlių) integracijos tema. Pagrindinis dėmesys – kaip Lietuvos savivaldybės ir vietos bendruomenės pasirengusios priimti migrantus (pabėgėlius). 
Renginio metu pristatoma ES šalių patirtis ir aptariami esami bei galimi sėkmingos integracijos vietos bendruomenėse aspektai bei kokių veiksmų turėtume imtis, kad keisti esamą situaciją.

Atliekama nuomonės apklausa apie imigrantų integraciją bendruomenėje (Įgyvendinant „Europa piliečiams“ finansuojamą projektą „Welcome to Europe: 3i – inclusion, integration & internationalisation“).

KTU Savivaldos mokymo centras kartu su partneriais įgyvendina projektą „Welcome to Europe: 3i - inclusion, integration & internationalisation“, finansuojamą ES programos "Europa piliečiams". Projekte dalyvauja 5 šalys: Italija, Juodkalnija, Lietuva, Suomija (projekto koordinatoriai), Švedija. 

2014-2016 m. KTU Savivaldos mokymo centras kartu su partneriais įgyvendino tarptautinį projektą, skatinantį savanorystę. Baigiamojo renginio metu dalyvių klausėme, kas jiems yra savanorystė ir pateikiame keletą įdomesnių atsakymų. 

Sukurtas trumpas baigiamo įgyvendinti projekto „Volunteering - Code of Active Citizenship (V-CODE)“ video. Savanorystę skatinantį projektą įgyvendiname su ES programos "Europos piliečiams parama, dalyvaujant 6 šalių nevyriausybinėms organizacijoms ir universitetams. 

Kauno technologijos universitete pagal valstybės tarnautojų kvalifikacijos kėlimo programą besistažuojantys Kazachstano valstybės tarnautojai 2016 m. balandžio 7 d. LR Seime susitiko su LR Seimo nariu, Europos reikalų komiteto pirmininku Gediminu Kirkilu ir domėjosi politinių sprendimų priėmimo, įgyvendinimo, vertinimo ir stebėjimo, įstatymų leidybos procesais mūsų valstybėje.

„Jei nesi formaliai įtvirtinęs savo narystės savanoriškoje organizacijoje, kitiems gali atrodyti, jog iš tiesų nesavanoriauji. Tačiau yra ne visai taip – savanoriauti gali kiekvienas: tiek paskatintas savo asmeninių interesų, tiek savo miesto ar šalies labui“, – teigia Kauno technologijos universiteto Savivaldos mokymo centro direktorė Jolanta Vaičiūnienė. Straipsnio nuoroda: http://www.gargzdai.lt/nevyriausybininkai-dar-tik-socialines-savanorystes-uzuomazgoje/

KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanė Eglė Butkevičienė ir KTU Savivaldos mokymo centro direktorė Jolanta Vaičiūnienė dalinasi projekto metu gautomis įžvalgomis, patirtimi ir kita savanorystės tema. Straipsnis publikuojamas: http://ktu.edu/lt/ziniasklaidai/naujiena/eksperte-savanoriska-veikla-suprantame-labai-formaliai

Gal turite klausimų?

Gal turite klausimų?

Mūsų adresas:
A. Mickevičiaus g. 37-104,
Kaunas, Lietuva, LT-44244
Darbo valandos:
Pirmadienis - Ketvirtadienis 8:00-17:00
Penktadienis 8:00-15:45
Šeštadienis - Sekmadienis Nedirbame