Naujienos 2016

Šiandien Kaune vyksta seminaras-diskusija migrantų (pabėgėlių) integracijos tema. Pagrindinis dėmesys – kaip Lietuvos savivaldybės ir vietos bendruomenės pasirengusios priimti migrantus (pabėgėlius). 
Renginio metu pristatoma ES šalių patirtis ir aptariami esami bei galimi sėkmingos integracijos vietos bendruomenėse aspektai bei kokių veiksmų turėtume imtis, kad keisti esamą situaciją.

Seminare-diskusijoje savo šalių patirtimi dalijasi Italijos, Juodkalnijos, Lietuvos, Suomijos ir Švedijos savivaldybių atstovai. 
Aptariamos pagrindinės migracijos tendencijos ir kylantys sunkumai ES šalyse, diskusijų darbo grupėse bus ieškoma bendrų sprendimų, kuriuos taip pat būtų galima pritaikyti Lietuvoje. Diskusijos vyks trijose darbo
grupėse: 1 – Kaip savivaldybei pasirengti darbui su migrantais (pabėgėliais); 2 – Kaip pasirengti bendruomenei gyventi kartu su pabėgėliais; 3 – Institucinė ir teisinė aplinka – ar egzistuojančios ir kuriamos struktūros padeda įgyvendinti sėkmingą integraciją.

Renginys skirtas savivaldybių bei valstybės institucijų ir įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovams, dirbantiems migrantų integracijos srityje.

Stebėkite tiesioginę plenarinės diskusijos ir 1 darbo grupės vaizdo transliaciją internetu:https://www.youtube.com/watch?v=qMxc15oaTdo

Gal turite klausimų?

Gal turite klausimų?

Mūsų adresas:
A. Mickevičiaus g. 37-104,
Kaunas, Lietuva, LT-44244
Darbo valandos:
Pirmadienis - Ketvirtadienis 8:00-17:00
Penktadienis 8:00-15:45
Šeštadienis - Sekmadienis Nedirbame