Naujienos 2018

Lietuvai 2018 m. tarptautinėje IASIA-LAGPA konferencijoje "Globalizacija, teritorijos ir integracija" atstovavo KTU Savivaldos mokymo centro direktorė Jolanta Vaičiūnienė ir KTU Socialinių, humanitarinų mokslų ir menų fakulteto mokslininkės dr. Eglė Butkevičienė ir dr. Eglė Vaidelytė.

Konferencijos dalyviai - mokslininkai, praktikai ir jaunieji tyrinėtojai iš viso pasaulio, plenariniuose posėdžiuose, forumuose bei darbo grupių sesijose kėlė aktualius viešojo administravimo srities klausimus kaip stiprinti valstybės tarnautojų administracinių gebėjimų ugdymą, gerinti teikiamų viešųjų paslaugų kokybę, pristatė pažangiausius mokslinius tyrimus bei "gerąją praktiką" viešojo valdymo ir administravimo srityse.

IASIA-LAGPA konferenciją organizavo Tarptautinė mokyklų ir administravimo institucijų asociacija (IASIA) ir Lotynų Amerikos viešojo administravimo grupė (LAGPA), glaudžiai bendradarbiaujant su Peru nacionaline valstybės tarnybos įstaiga (SERVIR). Konferencija vyko liepos 23-26 d. Limoje, Peru. 

 

 

 

Gal turite klausimų?

Gal turite klausimų?

Mūsų adresas:
A. Mickevičiaus g. 37-104,
Kaunas, Lietuva, LT-44244
Darbo valandos:
Pirmadienis - Ketvirtadienis 8:00-17:00
Penktadienis 8:00-15:45
Šeštadienis - Sekmadienis Nedirbame